Logo-es
Stella 18

CENA:

2600zł

Opis projektu

Efektowny projekt będący idealnym połączeniem tradycyjnej bryły z nieco nowocześniejszą estetyką. Charakteryzuje się funkcjonalnością i komfortem jaki oferują domy z poddaszem użytkowym. W bryle obiektu zaprojektowano jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym dostępnym zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz. Strefa dzienna użytkowników zajmuje całe naroże parteru. Obszerny salon swobodnie łączy się z jadalnią, w przeszklonym wykuszu oraz duża kuchnia.  Przed kinem domowym można rozłożyć wygodną sofę, a rodzinny wypoczynek uprzyjemni nastrojowy blask kominka. Klatka schodowa dostępna z strefy wejściowej budynku prowadzi nas prosto do strefy nocnej. Na poddaszu zaprojektowano dużą sypialnię z prywatną garderobą, dwa pokoje dla pociech, łazienkę z oddzielnie wydzieloną toaletą. Dodatkowe pomieszczenie może być wykorzystywane jako gabinet bądź pokój gościnny.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,8x17
Powierzchnia użytkowa 142,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 toalety, pomieszczenie gospodarcze, garderoba

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy