Logo-es
Sebastian 4

CENA:

2690zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem dwuspadowym. Jego elegancka, klasyczna forma z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom tradycyjnej architektury. W skład budynku wchodzą dwa osobne lokale mieszkalne, pierwszy posiada przedsionek prowadzący do łazienki z miejscem na prysznic oraz sypialni z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród. Przedsionek drugiego lokalu prowadzi do korytarza z toaletą i wejściem do części dziennej. Część dzienna składa się z wnęki z aneksem kuchennym, jadalni oraz salonu i strefy biurowej. Na piętrze przewidziano dwa pojedyncze pokoje, łazienkę z miejscem na wannę, biuro i główną sypialnię. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,1x17
Powierzchnia użytkowa 131,4
Opis pomieszczeń I Mieszkanie: 1 pokój, kuchnia, łazienka. II Mieszkanie: 5 pokoi, kuchnia, toaleta, łazienka

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy