Logo-es
Sebastian 12

CENA:

3490zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego nietuzinkowa bryła i nowoczesna estetyka z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wyjątkową współczesną architekturę. W skład budynku wchodzą dwa osobne lokale mieszkalne, pierwszy posiada przedsionek prowadzący do toalety i salonu z aneksem kuchennym i jadalnią. Stamtąd możemy przejść do sypialni z łazienką z miejscem na prysznic. Strefa wejściowa drugiego lokalu ma postać korytarza z klatką schodową i wejściem do pomieszczenia gospodarczego, toalety i części dziennej. Część dzienna to jasny salon z aneksem kuchennym i jadalnią. Na piętrze przewidziano dwa pojedyncze pokoje, łazienkę z miejscem na prysznic oraz główną sypialnie z osobnę łazienką i garderobą. Oba mieszkania posiadają wyjście na wspólny ogród.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,6x20,65
Powierzchnia użytkowa 166,3
Opis pomieszczeń Mieszkanie I: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta. Mieszkanie II: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy