Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego nietuzinkowa bryła i nowoczesna estetyka z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie wyjątkową współczesną architekturę. Strefa wejściowa została zaakcentowana poprzez wcięcie we frontowej ścianie. Przedsionek prowadzi do pomieszczenia gospodarczego, łazienki, biura i części dziennej z klatką schodową. Na część dzienną składa się wnęka z aneksem kuchennym, jadalnia oraz salon. Przestrzeń została doświetlona dzięki dużemu, narożnemu przeszkleniu z wyjściem na zadaszony taras. Na piętrze znajdują się dwa pojedyncze pokoje, łazienka z miejscem na wannę i prysznic oraz główna sypialnia z garderobą. Wszystkie te pomieszczenia zostały doświetlone poprzez duże, a także zadbano w nich o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 17,30x19,1
Powierzchnia użytkowa 143,2
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy