Logo-es
Łukasz 30

CENA:

2900zł
3300zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem jednospadowym. Nowoczesna forma budynku i eleganckie wykończenia z drewna i klinkieru na elewacji sprawiają, że jest idealny dla miłośników architektury współczesnej. Strefa wejściowa prowadzi do pomieszczenia gospodarczego, łazienki z miejscem na prysznic oraz dwóch pojedynczych pokojów, każdy z osobnym wyjściem na ogród. Następnie możemy przejść do części dziennej z aneksem kuchennym, jadalnią i salonem, które dzięki dużym przeszkleniom są wyjątkowo słoneczne. Z odseparowanego drzwiami korytarza znajduje się wejście do przestronnej głównej sypialni i drugiej łazienki. W każdym pomieszczeniu zadbano o możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 28,4x16,0
Powierzchnia użytkowa 92,3
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy