Logo-es
Łukasz 12

CENA:

2750zł
2900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego nowoczesna forma i wykończenie z białego tynku, okładziny kamiennej i drewnianej zapewne przyciągnie uwagę wszystkich miłośników współczesnej architektury. Strefę wejściową tworzy przedsionek z pomieszczeniem gospodarczym, który przechodzi w hol prowadzący do części dziennej, pojedynczego pokoju, głównej sypialni z wyjściem na ogród i łazienki z miejscem na wannę. Na część dzienną składają się przestronny, jasny salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony ażurową, drewnianą konstrukcją taras, jadalnia oraz wnęka z aneksem kuchennym. Każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,7x19,3
Powierzchnia użytkowa 86,2
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy