Logo-es
Łucja 43

CENA:

3500zł

Opis projektu

Gotowy projekt domu parterowego z bezokapowym dachem - to propozycja, która z pewnością zwróci uwagę Inwestorów, ceniących nowoczesną architekturę. Prosta bryła interesująco prezentuje się w oprawie białego tynku dodatkowo zaakcentowano drewnem. Atrakcyjnym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu jest otwarte patio. Dzięki dużym przeszkleniom przestrzeń strefy dziennej została szeroko otwarta na widok zewnętrzny i płynnie łączy się z ogrodem. W czytelnie zdefiniowanej części dziennej domu zaprojektowano komfortowy salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjną wyspą, którą można zaaranżować w formie nowoczesnej strefy gotowania połączonej z dodatkowym miejscem do spożywania posiłków. W części nocnej domu zaprojektowano komfortowy apartament dla rodziców z łazienką oraz bezpośrednim dostępem do patio. Dwa ustawne pokoje dla dzieci posiadają odpowiednią ilość powierzchni na wygodne łóżka, biurka do nauki oraz szafy ubraniowe. Ponadto w części prywatnej domu znajduje się w pełni wyposażona łazienka z oknem. W pobliżu kuchni zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze pełniące funkcją pralni i kotłowni. Osłonięta podcieniem strefa wejściowa prowadzi do budynku oraz do specjalnie wydzielonej części dla przyjezdnych gości do dyspozycji których oddajemy pokój z własną łazienką i toaletą.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 20,30x26,3
Powierzchnia użytkowa 152,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy