Logo-es
Łucja 35

CENA:

3300zł

Opis projektu

To nowoczesny i przestronny dom parterowy, który zwraca uwagę oryginalnym i atrakcyjnym wyglądem. Elementem charakterystycznym są nowoczesne przeszklenia. Strefę wejściową wyróżnia wysunięty garaż i podcień. Strefa dzienna to reprezentacyjna i jasna przestrzeń, która zapewnia komfortowy odpoczynek wszystkim mieszkańcom. Część wypoczynkowa salonu mieści wygodną kanapę przed kinem domowym, zaś jadalnia z dużym stołem rodzinnym została umieszczona bezpośrednio w salonie. Atutem otwartej kuchni jest atrakcyjny półwysep kuchenny z aneksem śniadaniowym, który płynnie łączy się z jadalnią. Z salonu dostępna jest także sypialnia rodziców z własną łazienką. Natomiast z holu można dostać się do dwóch pokoi dziecięcych dla których przewidziano wspólną łazienkę i toaletę. Dopełnieniem całości jest gabinet, garaż jednostanowiskowy i kotłownia na paliwo stałe.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 25,1x25,1
Powierzchnia użytkowa 150,1
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, kotłownia, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy