Logo-es
Krystyna 30

CENA:

2190zł

Opis projektu

Krystyna 30 to kolejny projekt nowoczesnego domu parterowego z bezokapowym dachem wykończonym antracytową blachą na rąbek stojący. Prosta bryła interesująco prezentuje się w oprawie białego tynku dodatkowo zaakcentowano betonem architektonicznym. Atrakcyjnym miejscem wypoczynku na świeżym powietrzu jest taras. Dzięki dużym przeszkleniom przestrzeń strefy dziennej została szeroko otwarta na widok zewnętrzny i płynnie łączy się z ogrodem. W czytelnie zdefiniowanej części dziennej domu zaprojektowano komfortowy salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. Z salonu dostępny jest moduł poświęcony rodzicom z prywatną łazienką. Natomiast w części nocnej znajdują się dwa pokoje dziecięce i wspólna łazienka z pomieszczeniem gospodarczym, w którym można urządzić niewielką pralnię. Dopełnieniem całości jest niewielka toaleta zlokalizowana w strefie wejściowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,8x15,1
Powierzchnia użytkowa 77,6
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy