Logo-es
Katarzyna 43

CENA:

1650zł
1900zł

Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt parterowego domu jednorodzinnego z dachem czterospadowym lub dwuspadowym. W zależności od dachu budynek może być wykończony odpowiednio w bardziej klasyczny lub nowoczesny sposób, nadaje się więc zarówno dla miłośników tradycyjnej, jak i współczesnej architektury. Strefa wejściowa w formie przedsionka z miejscem na szafę prowadzi do toalety oraz części dziennej. W skład części dziennej wchodzi salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnia oraz aneks kuchenny. Stamtąd możemy przejść do głównej sypialni z osobnym wyjściem na ogród i łazienką z miejscem na wannę i prysznic. Ponadto każde z pomieszczeń posiada możliwość swobodnej zmiany aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 14,7x16,9
Powierzchnia użytkowa 47,2
Opis pomieszczeń 2 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy