Logo-es
Franek 10

CENA:

2990zł

Opis projektu

Tradycyjna bryła domu zachwyca swą prostotą i efektownym wykończeniem elewacji. Strefa dzienna mieszkańców zaprojektowana została na parterze. Salon, jadalnia oraz kuchnia to jedna spójna przestrzeń, dodatkowo „poszerzona” o hol z klatką schodową. Mieści się tutaj również sypialnia z wydzieloną przestrzenią pod garderobę, mała łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro domu zostało przeznaczone na strefę nocną użytkowników. Zaprojektowano tutaj trzy przestronne sypialnie, dwie z nich posiadają dostęp do balkonu. Z korytarza dostępna jest mała garderoba oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 18,6x17,1
Powierzchnia użytkowa 142,9
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy