Opis projektu

To wyjątkowo nowoczesny dom dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Miłośnicy mocnych akcentów z pewnością wybiorą wariant z wykorzystaniem cegły na elewacjach, natomiast osoby preferujące pastelowe, spokojne odcienie zdecydują się na wykończenia z wykorzystaniem drewna w towarzystwie śnieżnobiałego tynku. Sporym atutem tego projektu są duże przeszklenia, które wpuszczają więcej naturalnego światła do mieszkania oraz podkreślają walory estetyczne i design domu. Połączenie bryły garażu z bryłą budynku daje komfort przemieszczania sie między strefami funkcjonalnymi bez koniecznosci wychodzenia na zewnątrz. Strefa dzienna składa się z salonu, jadalni oraz kuchni tworzących spójną całość. W obrys parteru dodatkowo wchodzi spiżarnia, która jest rozwinięciem funkcjonalnym kuchni, dwa pomieszczenia gospodarcze, schowek pod schodami, wiatrołap oraz niewielka łazienka dostępna z klatki schodowej. Strefa nocna znajdująca się na piętrze składa się z sypialni, łazienki z oddzieloną toaletą oraz dwóch pokoi dostępnych z holu za pośrednictwem garderoby. Pokoje spełniają warunki potrzebne do pracy nauki oraz odpoczynku.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,95x17
Powierzchnia użytkowa 141,6
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, spiżarania, 2 łazienki, toaleta, pralnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy