Opis projektu

Prezentujemy Państwu projekt piętrowego domu jednorodzinnego z dachem płaskim. Jego wyjątkowa, nowoczesna estetyka to idealna propozycja dla miłośników minimalistycznej architektury współczesnej. Strefa wejściowa prowadzi do niewielkiej toalety oraz przestronnego, jasnego salonu z jadalnią i wyjściem na taras. Kuchnię zaprojektowano w taki sposób, aby odseparować ją od części wypoczynkowej, z tego powodu przewidziano w niej duże okno, które zapewnia odpowiednią ilość światła naturalnego. Piętro posiada dwa pojedyncze pokoje, łazienkę z miejscem na wannę oraz główną sypialnię z garderobą i wyjściem na balkon.  W każdym z pomieszczeń zadbano o jak najlepszy dostęp do światła dziennego oraz możliwość swobodnej aranżacji, zgodnie z potrzebami przyszłych domowników.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 21,6x14,5
Powierzchnia użytkowa 107,8
Opis pomieszczeń 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy