Logo-es
Blanka 36

CENA:

2500zł

Opis projektu

Blanka 36 to projekt domu o nowoczesnym wyglądzie co podkreśla dach bez okapów oraz prosta bryła. Jasny tynk, portfenetry oraz przeszklenia są interesującym dopełnieniem całości. Przejrzysty układ funkcjonalny domu wyraźnie dzieli go na strefę dzienną na parterze oraz strefę nocną na poddaszu, co ostatecznie wpływa na komfort jego użytkowania. Parter to mocno otwarta przestrzeń, w której salon z kominkiem wewnętrznym płynnie łączy się z jadalnią oraz kuchnią z wygodnym blatem roboczym i wysoką zabudową szafek kuchennych. Na parterze zlokalizowana jest także klatka schodowa, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Dopełnieniem całości jest gabinet, która może pełnić także funkcję pokoju gościnnego lub domowej biblioteki. Strefę nocną stanowią dwa ustawne pokoje dla dzieci oraz łazienka z wanną i prysznicem. Przestronną, sypialnię rodziców uzupełnia prywatna łazienka. Projekt Blanka 36 to nowoczesna propozycja dla rodziny 4-5-osobowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 15,9x17,7
Powierzchnia użytkowa 120,5
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy