Logo-es
Blanka 32

CENA:

2490zł

Opis projektu

Blanka 32 to gotowy projekt nowoczesnego domu parterowego z bezokapowym dachem wykończonym antracytową blachą na rąbek stojący. Prosta bryła interesująco prezentuje się w oprawie białego tynku dodatkowo zaakcentowana grafitową stolarką okienną. Dopełnieniem domu jest duży taras z kominkiem zewnętrznym, który jest doskonałym miejscem na letnią jadalnię oraz komfortowy relaks na świeżym powietrzu. Dzięki dużym przeszkleniom przestrzeń strefy dziennej została szeroko otwarta na widok zewnętrzny i płynnie łączy się z ogrodem. W czytelnie zdefiniowanej części dziennej domu zaprojektowano komfortowy salon z kominkiem, jadalnię oraz otwartą kuchnię z wielofunkcyjnym półwyspem wyposażonym w miejscem do spożywania posiłków. Dodatkową powierzchnię do przechowywania oferuje przyległa do kuchni spiżarnia. Z holu dostępny jest również dobrze doświetlony moduł rodziców składający się z sypialni, jasnej łazienki, który stwarza warunki do prywatnego wypoczynku oraz przechodniej garderoby. W części gospodarczej znajduje się duża kotłownia z możliwością urządzenia pralni oraz niewielka toaleta. Na poddaszu domu zaprojektowano trzy pokoje, wspólną w pełni funkcjonalną łazienkę oraz pokój przeznaczony na wspólną rekreację. Blanka 32 to dom przeznaczony dla 5-6-osobowej rodziny.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 22,05x18,60
Powierzchnia użytkowa 180,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, spiżarnia, 2 łazienki, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, antresola

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy