Logo-es
Blanka 23

CENA:

2490zł

Opis projektu

Blanka 23 to projekt nowoczesnego domu o funkcjonalnym programie wewnętrznym. Nowoczesny wygląd domu podkreśla dach bez okapów oraz prosta bryła. Jasny tynk, portfenetry oraz przeszklenia są interesującym dopełnieniem całości. Przejrzysty układ funkcjonalny domu wyraźnie dzieli go na strefę dzienną na parterze oraz strefę nocną na poddaszu, co ostatecznie wpływa na komfort jego użytkowania. Parter to mocno otwarta przestrzeń, w której salon z kominkiem wewnętrznym płynnie łączy się z jadalnią, a kuchnię wizualnie wyodrębnia krótka ściana stwarzająca dodatkowe miejsce pod wygodny blat roboczy i wysoką zabudowę szafek kuchennych. Na parterze zlokalizowana jest także klatka schodowa oraz łazienka z wydzielonym pomieszczeniem gospodarczym. Dopełnieniem całości jest gabinet, która może pełnić także funkcję pokoju gościnnego lub domowej biblioteki. Strefę nocną stanowią trzy ustawne pokoje dla dzieci oraz łazienka z wanną. Przestronną, dobrze doświetloną sypialnię rodziców uzupełnia obszerna garderoba. Projekt Blanka 23 to nowoczesna propozycja dla rodziny 5-6-osobowej.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 19,3x15,80
Powierzchnia użytkowa 129
Opis pomieszczeń 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy