Logo-es
Blanka 22

CENA:

2400zł

Opis projektu

Proste klasyczne podejście projektowe z nowoczesnymi akcentami w postaci fragmentarycznego użycia zielonego i szarego tynku, który podkreśla addycyjność bryły. Wysunięcia kubatury uatrakcyjniają elewację. Strefa dzienna składa się z połączonej kuchni, jadalni i salonu tworząc spójną przestrzennie i funkcjonalnie całość. Klatka schodowa otwiera się na strefę dzienną podkreślając tym samym przestrzenność tej części domu. Z holu dostępne jest również pomieszczenie gospodarcze, łazienka oraz sporych rozmiarów pokój z wydzielonym miejscem na szafę, biurko oraz wygodne łóżko. Strefa nocna znajdująca się na poddaszu oferuje mieszkańcom dwa pokoje z miejscem na wbudowaną szafę, sypialnię z dostępem do prywatnej garderoby wydzielonej ściankami działowymi oraz sporych rozmiarów łazienkę z wanną. Łazienka i sypialnia skomunikowane są z balkonem.

Konstrukcja i materiały

  • Fundamenty: ławy żelbetowe
  • Ściany: murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem styropian, tynk
  • Strop: monolityczna płyta żelbetowa
  • Okna: trzyszybowe
  • Ogrzewanie: źródło ogrzewania w zależności od możliwości architektonicznych (gazowe, na paliwo stałe, pompa ciepła, elektryczne)
  • Wentylacja: grawitacyjna

Dach:

  • w przypadku dachów spadzistych tradycyjna konstrukcja drewniana, pokrycie dachu dachówką
  • w przypadku dachów płaskich płyta żelbetowa, styropian, papa

Termoizolacyjność

Projekty zgodny z aktualnymi Warunkami Technicznymi – charakterystyka energetyczna budynku opracowana jest z uwzględnieniem II strefy klimatycznej.

Parametry

Minimalne wymiary działki 23,95x15,25
Powierzchnia użytkowa 108,8
Opis pomieszczeń 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze

W procesie adaptacji projektu wyrażamy bezpłatną zgodę na zmianę zastosowanych materiałów oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych przez projektanta dokonującego adaptacji. Pisemne oświadczenie o możliwości wprowadzenia zmian zostaje dołączone do zakupionej dokumentacji projektowej.Istnieje możliwość dokonania przez nasze biuro zmian w projekcie oraz adaptacji projektu, by dostosować budynek do Państwa działki. Ponadto oferujemy możliwość załatwienia wszelkich formalności wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.Na życzenie Inwestora jest możliwość wykonania projektu gotowego w innej technologii (np. szkieletowej), oraz sporządzenia projektu zabudowy bliźniaczej lub szeregowej na bazie naszych projektów gotowych. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 535 400 535 lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce proces projektowy