O czym warto pamiętać przy remoncie?

W naszej pracowni wykonujemy dla Was rozmaite projekty architektoniczne  m.in. projekty domów jedno i wielorodzinnych, domki letniskowe i wiele innych wspaniałych obiektów!  

W trakcie ustalania koncepcji projektów staramy się, aby proponowany układ funkcjonalny był nie tylko funkcjonalny, ale także zapewniający Wam zaaranżowanie przytulnej przestrzeni, w której odpoczniecie i zregenerujecie się !   

Przy wykonywaniu remontów pamiętajcie, aby na spokojnie zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujecie w waszych czterech ścianach;)  W jakich stylach czujecie się dobrze? Może wolicie minimalistyczne wnętrza? Lub całkowicie odwrotnie? :)  

Jedno jest pewne: Musicie czuć, że to Wasze miejsce na Ziemi!   

Materiały, które będą stanowić obicie Waszych sof i foteli muszą być dla Was przyjemne w dotyku, a zarazem praktyczne w użytkowaniu. Dobierajcie kolorystykę, która nie będzie przytłaczać, lecz doda uroku waszym wnętrzom. Dodatki niech podkreślają charakter Waszych wnętrz, a meble będą nie tylko odzwierciedleniem stylu,  który dominuje w pokojach, lecz także trwałym użytecznym elementem, abyście mogli w nich umieścić wszystko co uznacie za konieczne :)

Napisz komentarz: